Login

 

MALZEME GRUBUNU SEÇİN

Ana kategoriler arasında seçiminizi yaptıktan sonra alt kategoride daha detaylı malzeme seçimi yapabileceksiniz. Tedarikçilerimizin tamamı güvenilir firmalardır. En iyi malzemeye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

MAZLEMELERİN ALT KATEGORİLERİ

Seçtiğiniz ana malzeme grubundan sonraki sayfada alt kategorileri göreceksiniz. Alt kategoriden ihtiyacınıza uygun malzeme kalitesini seçin.

KALİTELER VE MALZEME SEÇİMİ

Malzeme kalitesini seçtikten sonra veritabanımızda bulunan malzemelerin ebatlarını görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ebat seçimi yapıp tedarikçi seçimini yapmanız gerekiyor.

SAĞLAM MALZEME.COM’A ÜYE OLMAK İSTEYEN TEDARİKÇİLER

İLETİŞİME GEÇİN

Bu siteye firmasını dahil etmek isteyen tedarikçiler İLETİŞİM sayfamızdaki formu doldurmaları yeterlidir.

KONTROLLER

Daha sonra bize gelen talebiniz değerlendirmeye alınıp size en yakın süre içerisinde ziyarette bulunulacaktır.

LİSTELENİN

Bu ziyarette sizden isteğimiz bize vereceğiniz malzeme bilgileri olacaktır. Burada önemli olan nokta sizin bize vereceğiniz malzeme bilgisine sizin karar vermeniz. Çünkü bizim amacımız sizin verdiğiniz malzemeye en yakın sürede müşteri bulup size ulaştırmamız.

ÖNEMLİ UYARI!

Stoklarınızın her an satılabileceğini ve malzemelerin siteyle bağlantısının kopabileceğini biliyoruz. Bu nedenle sitemizde malzeme arayan kullanıcılarımızın, isabetli bir şekilde malzeme bulabilmeleri için bizi mail yoluyla bilgilendirmeniz gerekmektedir.

 

Sonuçta size gelen potansiyel müşterinin aradığını bulamayıp geri dönmesini ve sizde olumsuz bir imaj bırakmasını siz de biz de istemeyiz. Bu yüzden stoğunuzda bulunan malzemeleri güncel olarak bize ulaştırmanız firmanızdan malzeme alacak müşteriler için büyük önem arz etmektedir.

 

Bizim tek amacımız SAĞLAM MALZEME, TEMİZ TİCARET